otrdiena, 2012. gada 14. augusts

Vēl 2 dienas (16.aug.) līdz sezonas sākumam!

Premjerlīgas jaunā sezona sākas jau sestdien, 18.augustā.
Aicinu visus, kas vēlas piedalīties Premier League Fantasy Football 2012/13 spēlē, izveidot savas komandas un sacensties kā visas spēles, tā arī Mūsu līgas Premier LV ietvaros. Komandu par velti var pieteikt līdz 18.aug. plkst. 12:30, pēc tam to varēs izdarīt tikai par samaksu. Maksas komandas būs piejamas līdz 22. oktobrim, par 2 komandām maksājot 10 GBP, par 6 komandām - 25 GBP. Ja jums ir vairāk komandu, tad arī lielākas iespējas variēt ar sastāviem un pretendēt uz balvām. Viena dalībnieka atsevišķu komandu iegūtie punkti, protams, nesummējas:)

Tiem, kas jau pievienojušies Premier LV, atgādināšu, ka neierobežotas spēlētāju maiņas var veikt līdz 17.aug. plkst. 23:59, pēc tam sezonas gaitā būs atvērti četri transfēru logi, kad varēs veikt līdz trijām spēlētāju maiņām.

Tiem, kas vēl nav izlēmuši, mēgināšu salikt visu pa plauktiņiem:
1. Ieejiet
www.dreamteamfc.com
2. Pieregistrejieties un izveidojiet komandu no 11 Anglijas Premjerlīgas spēlētājiem. Izvēlēties palīdzēs Stat Zone. Pieejamas tris shēmas, 4-4-2, 4-3-3 un 4-5-1. Neaizmirstieet iedot savai komandai nosaukumu un izvēlēties kapteini.
3. Punktus spēlētāji pelnīs reālajās līgas spēlēs. Punktu gūšanas nosacījumi ir atšķirīgi katras pozīcijas spēlētājam, piem., ja vārtsargs nostāv sausā, +5 punkti; ja jebkurš spēlētājs saņem dzelteno kartīti, -1 punkts; ja uzbrucējs iesit golu, +5 punkti, u.t.t.
4. Kad komanda ir gatava, izveidojiet minilīgu un uzaiciniet draugus. Bet pats galvenais, pievienojieties  Premier LV līgai!!! Viss info šīs lapas sadaļā Mūsu Līga!

5. Spēles veidotāju piedāvātais naudas balvu fonds ir 500 000 GBP. Oktobrī tiks uzsākta Dream Team Predictor spēle, kur arī būs iespēja tikt pie naudas balvām. Premier LV līgas ietvaros balvas netiek piedāvātas.
6.
Ar informāciju sīkāk varat iepazīties www.dreamteamfc.com sadaļās Playing & Prises un FAQ.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru